نمایش یک نتیجه

بلوور ( دمنده و مکنده ) چیست؟

بلوور ( دمنده و مکنده ) بیشتر برای تمیز کردن یک سطح به راحتی و سادگی استفاده می شوند. بلوور ها ( دمنده و مکنده ) یک ابزار بسیار اساسی هستند که برای تمیز کردن یک حیاط از برگ ها یا یک قطعه کار از زباله استفاده می شود. بلوور ها ( دمنده و مکنده ) می توانند برف زمستانی و همچنین پاک کردن برگ ها یا هر زباله دیگری را تمیز کنند. اینها برخی از عملکردهای اساسی Blower بودند. اکنون بیایید نگاهی دقیق تر به انواع مختلف بلوور ( دمنده و مکنده ) موجود بیندازیم.

انواع بلوور ( دمنده و مکنده )های مختلف:

بلوور ، همانطور که در بالا ذکر شد، می تواند به سادگی توسط مشتری انتخاب شود. اما کاربر باید از انواع مختلف دمنده ها برای کاری که به نظر می رسد روی آن کار می کند آگاه باشد. دو نوع کلی از بلوور ها در این دسته وجود دارد:

  • بلوور صنعتی: این نوع دمنده قدرت زیادی برای تمیز کردن اجسام بزرگتر از محل کار را دارد. این نوع بلوور به طور کلی برای محل کار استفاده می شود، جایی که ممکن است برگ، تراشه چوب یا گرد و غبار در هر جایی از محل کار یا روی قطعه کار باقی بماند. این نوع از موارد دیگر قوی تر است زیرا برای مصارف صنعتی استفاده می شود.
  • بلوور مکنده: دمنده مکنده بیشتر برای روش ضربه ای تمیز کردن مکان استفاده می شود. بلوور مکنده به طور کلی مکان ها را با اجسام کوچکتر تمیز می کند، زیرا قدرت موتور این نوع ضعیف تر از نوع قبلی است.

مواردی که باید در هنگام خرید بلوور (دمنده) در نظر بگیرید:

برای خرید بلوور (دمنده) باید به نکاتی توجه کرد. ویژگی هایی مانند منبع تغذیه دمنده، صدای تولید صدای دمنده، کاری که باید انجام دهید، کوچک است، متوسط ​​است یا بزرگ؟ در اینجا برخی از فاکتورهای مهمی که هنگام تصمیم گیری برای خرید بلوور باید به آنها اهمیت دهید آورده شده است:

سطح صدای بلوور: شاید برای شما اتفاق افتاده باشد که در یک روز تعطیل با صدای دمنده همسایه که حیاط خود را تمیز می کند از خواب بیدار شوید. اگر نمی‌خواهید کسی را آزار دهید، صدایی که توسط بلوور تولید می‌شود، گزینه بسیار مهمی است.

منبع تغذیه بلوور: از آنجایی که انواع مختلفی از منبع تغذیه در این دسته وجود دارد، انتخاب مناسب ترین منبع تغذیه می تواند کار را برای شما آسان تر کند. ما به طور کلی سه نوع سوخت مختلف برای بلوور داریم:

  • باتری: مانند هر ابزار دیگری، این دسته نیز توسط شرکت ها به صورت بی سیم ارائه می شود. مزیت این نوع بلوور عمدتا این است که کاربر پسند است. این بدان معنی است که کاربران ممکن است ندانند چگونه از دمنده استفاده کنند، اما می توانند به سادگی این ابزار را بدون مشکل کار کنند. اما از سوی دیگر، نقطه ضعف محصولات زیر دسته بلوور این است که زمان کارکرد آن بسیار محدود است. این بدان معناست که تا زمانی که باتری دارید، می توانید مکان را فقط با ظرفیت باتری تمیز کنید.
  • سیمی یا بی سیم: نوع سیمی انتخاب بهتری برای مصرف کنندگانی است که حیاط های کوچکی دارند یا مکانی که می خواهند تمیز کنند بسیار محدود است. اما گزینه بی سیم برای افرادی که سعی می کنند از بلوور های خود در هر مکان و در هر زمان استفاده کنند عالی است. نوع شارژی می تواند بهترین انتخاب برای هرکسی باشد که می خواهد محصول به روز باشد و می خواهد هزینه تعمیر و نگهداری کمتری بپردازد و صدای این محصول بسیار کمتر از نوع سیمی است. پس این نکات باعث می شود که گزینه شارژی بهتر از نوع سیمی باشد.
  • گاز: نوع سوخت گازی دمنده‌ها قوی‌ترین نوع سوخت است و نسبت به مدل بی‌سیم می‌تواند مدت زمان بیشتری کار کند. اما از جنبه منفی، صدای زیادی تولید می کند و هزینه نگهداری از این نوع کمی بیشتر از انواع دیگر است. و قیمت سوخت نوع گاز این مدل را از لیست انتخاب شما برای محصول خارج می کند.

چه نوع بلوور انتخاب کنیم؟

اکثر برند های بزرگ مثل رونیکس، محصولاتی را به مشتریان ارائه می دهد که می توانند هر انتظاری را برآورده کنند، زیرا ابزارهای موجود در این شرکت از نظر قدرت متفاوت هستند و به دلیل راحتی کاربران، اکثر محصولات آن در مدل شارژی هستند تا دست مشتریان را برای استفاده از ابزارهای خود باز کنند. هر جا که بخواهند و در هر زمان دلخواه. همه محصولات رونیکس می توانند برای تطبیق پذیری بیشتر به کشنده تغییر کنند. دستگیره های استفاده شده در محصولات رونیکس برای استفاده راحت در هنگام کار با ابزار غیر لغزنده هستند. مزیت دیگر محصول رونیکس سیستم اتلاف حرارت است که خنک کننده و دوام ابزار را تضمین می کند که به کاربر کمک می کند تا قبل از زمان تعمیر و نگهداری بیش از زمان ممکن برای استفاده از ابزار استفاده کند. بدنه مستحکم و طراحی ابزارها این امکان را برای مشتری فراهم می کند که ابزار را در محل کار و ساخت و سازها اعمال کند. مزیت بعدی بلوور ها، محفظه پلیمری ترموپلاستیک ABS سبک وزن است که استفاده راحت از ابزار را فعال می کند. یک دکمه قفل برای استفاده مداوم از دستگاه بدون نیاز به فشار دادن کلید دمنده، زمانی که می خواهید دستگاه را برای مدت طولانی تری کار کنید، وجود دارد.

قیمت بلوور های مکنده و دمنده

برای مشاهده قیمت بلوور های مکنده و دمنده می توانید از ابزار آذری اقدام کنید.