مشاهده همه 6 نتیجه

سنگ فرز چیست؟

سنگ فرز ها ابزاری سخت کوش هستند و وظایف مختلفی دارند. برش، براق و تیز کردن. این ابزارها برای برش فلز و چوب استفاده می شوند، اما برای برش فلزات ضخیم آنقدر قوی نیستند. سنگ فرزها برای براق کردن چیزهای مختلف استفاده می شود. آنها سعی می کنند هر ماده ای را با استفاده از یک صفحه چرخشی با سرعت بالا جلا دهند.

انواع مختلف سنگ فرز ها

سه نوع سنگ فرز وجود دارد: سنگ فرز کوچک و سنگ فرز آهنگری و سنگبری. سنگ فرز کوچک برای موقعیت‌های سخت‌تر استفاده می‌شوند، زیرا نسبت به انواع دیگر سرعت کمی بالاتری دارند. این سنگ فرزها با سیم و برای کار به برق متصل می شوند. بیشتر آنها بدون برس در اختیار مشتریان قرار می گیرند (آنها بدون برس هستند).

نوع دیگری از سنگ فرز ها که به آن سنگ فرز آهنگی نیز می گویند برای کارهای دقیق استفاده می شود. تفاوت آهنگری و سنگ فرز در این است که سنگ فرز کوچک بیشتر برای کارهای دقیق که نیاز به دقت زیادی دارند استفاده می شود در حالی که سنگ فرز های آهنگری برای کارهای شدیدتر و قوی تر استفاده می شود. سنگ فرز های آهنگری برای مواد مختلف از چدن و ​​فولاد گرفته تا آلومینیوم، پلاستیک، حتی پرکننده بدنه و چوب استفاده می شود. دو نوع مختلف آهنگری وجود دارد: گردن بلند و بدون برس.

آسیاب های گردن بلند برای مکان های دور از دسترس بهتر است. اگر جایی وجود دارد که نمی توانید به آن درست رسی داشته باشید، می توانید به سادگی از این نوع ابزار استفاده کنید. نوع دیگری از سنگ فرزها همانطور که در بالا ذکر شد، فرز براشلس است. این نوع فرز ها بر خلاف نوع قبلی بدون برس هستند بنابراین نیازی به تعویض برس ندارند.

مواردی که هنگام خرید سنگ فرز باید در نظر بگیرید

1. قطر دیسک: قطر دیسک اولین و یکی از مهم ترین عواملی است که باید به آن توجه کرد. برای مشاغل مختلف، استفاده از دیسک های مختلف ممکن است یک مسئله حیاتی باشد. به عنوان مثال، اگر می خواهید چیزی را در عمق برش دهید، ممکن است لازم باشد از دیسک های بزرگتر استفاده کنید. این بدان معناست که از آنجایی که قطر دیسک به عدد بالاتری می رسد، عمقی که می تواند به آن برسد بسیار بیشتر از دیسک های کوچکتر است.

2. وات: قدرت موتور مورد بعدی است. اگر می‌خواهید مواد متراکم‌تری را برش دهید، قدرت موتور مورد نیاز شما باید با مواد دیگر متفاوت باشد. برای چگالی بالا، به جای انتخاب توان موتور که کم است، باید وات های بالاتر را انتخاب کنید.

3. ایمنی: مانند هر ابزار دیگری که باید انتخاب کنید، ایمنی نیز باید در نظر گرفته شود. این ویژگی عاملی برای نادیده گرفتن و چشم پوشی نیست. در سنگ فرز ابتدا باید به سرعت استارت توجه کنید. بهترین انتخاب برای ایمنی، انتخابی است که با سرعت کم شروع شود و به تدریج سرعت را افزایش دهد تا به سرعت مطلوب کاربر برسد. سنگ فرز ها باید دارای فناوری ضد ضربه باشند. به این معنی که اگر در هر شرایطی دیسک گیر کرد، ابزار باید خاموش شود و کار را متوقف کند. ابزار باید خاموش شود و منتظر بماند تا کاربر مشکل را حل کند.

سنگ فرز رونیکس

با در نظر گرفتن این موضوع، رونیکس سعی کرده تمامی گزینه های ذکر شده در لیست بالا را رعایت کند و دست به تولید ابزارهایی زده است که رضایت تمامی افرادی که قصد خرید ابزار را دارند، برآورده می کند. سنگ فرز هایی که ما داریم از سنگ فرز های کوچک تا بزرگتر متفاوت است و در سرعت نهایی نیز متفاوت است.

هنگامی که شما به قدرت بیشتر و به دستگاهی با سرعت بالا نیاز دارید، از سنگ فرز های بهتر استفاده می شود. به طور کلی، این ابزارها با طیف وسیعی از محصولاتی که توسط رونیکس پیشنهاد می شود، می توانند هر نفعی را برآورده کنند. سنگ فرز رونیکس طیف گسترده ای را در اختیار مشتریان قرار می دهد که می تواند نیازهای هر شخصی را برآورده کند.

ثانیا،سنگ فرز براشلس که کارایی بالایی دارد و حداکثر عملکرد را تضمین می کند. مقاومت بالایی دارد و دارای بدنه ضد شوک می باشد که به مشتری و کاربر این امکان را می دهد تا بدون نگرانی از برق گرفتگی یا هر نوع مشکلی که ممکن است پیش بیاید با خیال راحت کار کند. بدنه از دستگیره لاستیکی ارگونومیک ساخته شده است. این نوع دستگاه ها توسط رونیکس پیشنهاد شده اند و به سادگی می توانید از ابزار آذری خرید کنید.

قیمت سنگ فرز در انواع مختلف

ابزار آذری انواع مختلف سنگ فرز را به فروش می رساند . برای اطلاع از آخرین قیمت سنگ فرز می توانید از سایت ما بازدید کنید و با قیمت مناسب آن را خرید کنید.