مشاهده همه 8 نتیجه

پیچ گوشتی 12 ولت 2 آمپر واقعی دنلکس مدل DX-6112

2,490,000 تومان

دریل شارژی چکشی رونیکس 8018 لیتیوم 18 ولت

2,500,000 تومان

دریل شارژی رونیکس 8012 لیتیوم 12 ولت

1,750,000 تومان

دریل شارژی رونیکس 8012c لیتیوم 12 ولت

1,498,000 تومان

دریل شارژی رونیکس 8014 لیتیوم 14.4 ولت

2,150,000 تومان

دریل شارژی رونیکس 8612 لیتیوم 12 ولت

2,280,000 تومان

دریل شارژی رونیکس 8614 چکشی ، لیتیوم 14.4 ولت

2,650,000 تومان

دریل شارژی رونیکس 8618 چکشی ، لیتیوم 18 ولت

3,200,000 تومان

دریل شارژی رونیکس آخرین ابزاری که میخرید

دریل شارژی رونیکس ابزاری قدرتمند برای علاقه مندان به ابزار برقی برای تعمیرات و ساخت و ساز است. همچنین برای کسانی که می خواهند سریع تر خانه خود را تعمیر کنند عالی است. این وسیله از تجهیزات است که کار سوراخ کردن یا بستن پیچ‌ها در روی سطوح مختلف است اما مانند نامش بدون سیم و شارژی می باشد.

دانستن بهترین ویژگی های دریل شارژی برای خرید یک دریل عالی ضروری است. چهار ویژگی مهم دریل شارژی رونیکس که متناسب با قیمت آن می توانید خرید کنید.

1.عمر طولانی باطری دریل شارژی رونیکس

یکی از مزیت های اصلی استفاده از دریل های شارژی رونیکس، قابل حمل بودن آنهاست. برای استفاده از عملکرد آنها نیازی به اتصال این دستگاه ها به پریزهای دیواری ندارید.

با این حال، نمی‌خواهید باتری این ابزار در حین انجام پروژه تمام شود. یک دریل شارژی رونیکس بخرید که به شما کمک می کند یک پروژه تعمیرات را قبل از نیاز به شارژ باتری به پایان برسانید.

خرید دریل های شارژی با باتری های لیتیوم یون (Li-ion) را برای قابلیت شارژ آن در نظر بگیرید. سلول‌های Li-ion در مقایسه با بسته‌های برق نیکل-کادمیم (NiCd) چرخه‌های شارژ بیشتری را تحمل می‌کنند. همچنین، بسته‌های لیتیوم یونی سبک‌تر از باتری‌های NiCd هستند تا به کاهش وزن دستگاه کمک کنند.

با این حال، این بدان معنا نیست که شما باید خرید باتری های NiCd را رد کنید. این بسته‌های برق نسبت به همتایان Li-ion خود سنگین‌تر هستند، اما بسته‌های NiCd عمر باتری بیشتری نسبت به سایر گزینه‌های برق بی‌سیم دارند.

2. خوش دست و وزن سبک دریل شارژی رونیکس

برخی از پروژه های تعمیرات ممکن است نیاز باشد که به طور مکرر از دریل ها استفاده کنید. بنابراین، اگر مدلی بخرید که در دست شما راحت باشد، می تواند به شما کمک کند.

یک دستگیره راحت به شما کمک می کند دستگاه را به درستی اداره کنید. در غیر این صورت، ممکن است از خستگی دست خود پس از چند بار استفاده شکایت کنید.

3. فناوری ابزار رونیکس

ممکن است خرید یک دریل شارژی را برای پروژه هایی که بیشتر از تعمیرات گاه به گاه خانه انجام می دهند در نظر بگیرید. بنابراین، دستیابی به یک ابزار برقی که چندین کار حفاری یا پیچ‌کاری را در یک روز انجام دهد، ضروری است.

بنابراین، به دنبال دریل های شارژی با استفاده از فناوری های به روز باشید. دریل ها با موتورهای پیشرفته به ابزارها اجازه می‌دهند تا بر اساس کار به طور خودکار تنظیم شوند. بنابراین، اگر کاربر از دریل روی یک سطح محکم استفاده کند، موتور قدرت کافی برای تکمیل کار را ارائه می دهد. به همین ترتیب، اگر از ابزار برای تعمیر پیچ‌ها در سطوح نازک استفاده می‌کنید، موتور برای کار سبک انرژی زیادی از باتری نمی‌گیرد.

4. کارایی ها مختلف دریل شارژی رونیکس

بسیاری از دریل های شارژی رونیکس اکنون قابلیت استفاده بیشتری را نسبت به قبل به کاربران ارائه می دهند. مدل‌های جدید به شما امکان می‌دهند دیوار و سطوح را سوراخ کنید و پیچ‌ها یا بست‌ها را روی سطوح ثابت کنید.

خرید و قیمت دریل شارژی رونیکس

برای مشاهده قیمت و خرید دریل شارژی رونیکس می توانید از سایت ابزار آذری اقدام نمایید و این وسیله را با قیمت مناسب از ما بخرید.