نمایش یک نتیجه

اره پروفیل بر چیست و چه کاربردی دارد؟

اره پروفیل بر ابزاری است که برای برش مواد مختلف استفاده می شود و بازویی برای نصب تیغه دارد. بازوی آنها به چپ یا راست تغییر موقعیت می دهد تا برش های زاویه دار ایجاد کند. آنها بیشتر برای ایجاد خطوط متقاطع استفاده می شوند. موقعیت استاندارد برای اره پروفیل بر به 90 درجه محدود شده است. بیشتر برای برش دقیق استفاده می شود، زمانی که کارها نیاز به دقت دارند و زمان در کار آنها ضروری است. اما محدودیتی که آنها دارند این است که فقط می توانند اشیایی را برش دهند که می توانند زیر تیغه اره پروفیل بر قرار گیرند.

انواع اره پروفیل بر :

دو نوع کلی اره پروفیل بر وجود دارد. اره پروفیل بر استاندارد و مرکب. نوع استاندارد ابتدایی ترین نسخه است که زاویه 90 و 45 درجه را ارائه می دهد. این نوع پروفیل بر و برش های پایه را فراهم می کند. اما محدودیت این نوع این است که می توان از آن فقط برای قاب بندی و برای افرادی که به نیازهای اولیه برش نیاز دارند استفاده کرد تا پروژه های حرفه ای.

از سوی دیگر، اره پروفیل بر مرکب گزینه های بسیار بالاتری را ارائه می دهد و چشم نوازترین تنظیماتی که این نوع فراهم می کند، چرخش تیغه است که می تواند از زوایای مختلف برش دهد. این کار به شما امکان می دهد اشیاء را فراتر از 90 درجه برش دهید. در نوع دوم دو زیرمجموعه وجود دارد که عبارتند از:

اره پروفیل بر مرکب دوگانه:

این نوع اره پروفیل بر به شما امکان می دهد سر را به سمت چپ یا راست بچرخانید که برای کارهای تزئینی بهتر است. شما را از چرخاندن تخته برای بریدن همان زاویه در طرف مقابل جسمی که روی آن کار می کنید نجات می دهد.

اره پروفیل بر مرکب کشویی:

در این نوع اره میتر که از جلو به عقب حرکت می کند، به کاربر اجازه می دهد تا قطعه کار بزرگتر و بزرگتر را تنظیم کند. برخی از ابزارها یک چراغ LED را پیشنهاد می کنند که به شما دید بصری بیشتری را برای کار دقیق تر و متمرکزتر می دهد.

چگونه یک اره پروفیل بر خوب بخریم:

به جز یک اره پروفیل بر، ویژگی ذکر شده در زیر باید در نظر گرفته شود:

  • اندازه تیغه: برای برش دادن اجسام بزرگتر، باید تیغه های بزرگتر را انتخاب کنید. اما برای اجسام کوچکتر نیازی به انتخاب تیغه های بزرگ نیست، زیرا ممکن است برای اجسام کوچک خطرناک باشند، زیرا تیغه های بزرگتر به دست نیاز دارند تا به تیغه های بزرگ نزدیک شوند و خطر آسیب به دست یا انگشت شما را افزایش می دهد.
  • ترمزهای الکتریکی: دستگاهی که انتخاب می کنید باید دارای ابزار ایمنی و همچنین سایر گزینه های فنی باشد. یکی از ابزارهای ایمنی، ترمزهای الکتریکی است. این بدان معناست که هر زمان که می خواهید دستگاه از کار بیفتد، به سادگی پای خود را از روی پدال ترمز بردارید. به طور همزمان، ابزار تنها در دو ثانیه از کار می افتد. زمان شروع در مقایسه با ابزارهای بدون این ویژگی واقعاً با تأخیر است که ممکن است منجر به هر گونه خطری شود.
  • وزن اره پروفیل بر چرخدار قابل حمل: بیشتر اره های پروفیل بر چرخدار می توانند روی میز کار نصب شوند. اما با توجه به شرایطی که ممکن است بخواهید محل کار خود را جایگزین کنید یا هر شرایط دیگری، وزن اره پروفیل بر عامل مهمی به نظر می رسد.

چه نوع برندی از پروفیل بر را انتخاب کنیم؟

برند های مختلفی در بازار وجود دارد از جمله توسن و رونیکس. اره های رونیکس پروفیل بر در انواع ذکر شده در بالا متفاوت است. اما محصولات کلی از پروفیل بر را می توان در زیر بیان کرد:

  • اره پروفیل بر کشویی : این محصولی است که ممکن است برای تنظیم دستگاه خود در زوایای مختلف بدون محدودیت استفاده کنید. اره پروفیل بر کشویی که برندها در اندازه های مختلف تیغه یا حتی اندازه خود پروفیل بر را در اختیار مشتریان قرار می دهد.
  • اره پروفیل بر ثابت: این اره ها برای مشتریانی که می خواهند از اره پروفیل بر ها در مکانی ثابت و بدون تعویض استفاده کنند بهتر است استفاده شود. شما به سادگی پروفیل بر را روی میز محل کار خود قرار می دهید و سپس بدون تغییر موقعیت، مواد مختلف را برش می دهید.
  • اره پروفیل بر جمع و جور: این اره پروفیل بر ها بیشتر توسط افرادی استفاده می شود که می خواهند محصولاتشان قابل حمل باشد، زیرا این نوع از وزن کمتری نسبت به سایر اره ها نشان می دهد. برندها سعی کرده اند که سایز و وزن اره های پروفیل بر را بدون کاهش کیفیت محصولات کاهش دهد. این دستگاه های قابل حمل به سادگی می توانند هر کسی را که سعی می کند از ابزار خود در هر مکان کاری استفاده کند راضی نگه دارد

قیمت و خرید پروفیل بر

بسته به وظیفه، می توانید از بین محصولات متنوعی که ابزار آذری به شما پیشنهاد می کند، انتخاب کنید و به قیمت مناسب خرید کنید. لیست فوق به شما نمای کلی از محصولاتی را که می توانید در شرکت ما پیدا کنید، می گوید. مشتریانی که مایل به محصولی باکیفیت با جدیدترین و به روزترین تکنولوژی روز دنیا هستند، می توانند به سادگی به محصولات ما در سایت ابزار آذری مراجعه کرده و در فهرست ها جستجو کرده و ابزار مورد نظر خود را بیابند و خرید کنند.