مشاهده همه 2 نتیجه

طیف گسترده ای از اره های عمود بر توسن در بازار موجود است.  اره رومیزی، اره اسکرول، اره نواری و اره میتر و غیره. به طور معمول، اره ابزار برشی با تیغه، سیم یا زنجیر محکم با لبه دندانه دار سخت است که برای برش چوب، فلز، لوله و سایر مواد است.

در میان انواع مختلف اره، اره عمود بر توسن پرکاربردترین نوع اره است. به این دلیل است که اره عمود بر اره دارای اهداف مختلفی است. از نجاری گرفته تا برش فلز. بهترین توصیف آن با تیغه رفت و برگشتی است که برای برش منحنی های نامنظم استفاده می شود، که آن را به استاد بزرگی در برش اشکال در مجموعه وسیعی از مواد تبدیل می کند.

ویژگی های کلیدی اره عمود بر توسن

در این بخش، شش ویژگی کلیدی را که باید در یک اره عمود بر توسن همه کاره جستجو کنید، پوشش خواهیم داد.

1. سرعت متغیر در اره عمود بر توسن

گفته می شود در میان تمام ویژگی های اره عمود بر توسن ، سرعت متغیر حیاتی ترین است. بدانید که برخی از اره عمود بر ها فقط سرعت ثابتی دارند که حدود 2500 ضربه در دقیقه است که فقط برای کارهای چوبی ایده آل است. از طرف دیگر، برخی از اره عمود بر ها سرعت پایینی دارند که برای فلزات و مواد سخت تر مناسب است. با این حال، بهتر است به دنبال ابزار برشی باشید که دارای تنظیم سرعت متغیر باشد که به شما امکان می دهد از صفر تا حدود 3000 ضربه در دقیقه را تنظیم کنید.

2. تعویض تیغه اره عمود بر توسن

یکی از ویژگی های خوب اره عمود بر توسن این است که چگونه می توان تیغه آن را به سرعت تغییر داد. برخی از اره عمود بر ها نیاز به تعویض دقیق تیغه دارند، اما برخی از آنها با چاک های بدون ابزار هستند که به شما امکان می دهند سریع و بدون نقص از تیغه ای به تیغه دیگر جابجا شوید. با این حال، مطمئن شوید که تیغه به طور ایمن در جای خود قرار می گیرد تا در حین کار واقعی از هر گونه حادثه ای جلوگیری شود.

3. برش های زاویه قابل تنظیم در عمود بر

بهتر است به دنبال یک اره عمود بر با برش های زاویه قابل تنظیم باشید، زیرا اکثر پروژه ها به شما نیاز دارند که این کار را انجام دهید. به همین دلیل است که باید یک اره عمود بری را انتخاب کنید که می تواند اریب داشته باشد، ترجیحاً با قابلیت اریب دو طرفه. با این ویژگی می توانید از صحت برش اطمینان حاصل کنید.

4. چراغ LED در اره عمود بر

نور در برش مواد جامد هنگام استفاده از تیغه بسیار مهم است. بهتر است روی یک اره عمود بر با داشتن ویژگی نور LED سرمایه گذاری کنید که به شما امکان می دهد حتی در مناطق کم نور کار کنید. با ویژگی نور LED، می توانید از هر گونه حادثه ناشی از کار برش واقعی جلوگیری کنید.

5. راهنمای لیزر در اره عمود بر توسن

ممکن است برخی از کارگران نجاری کارکشته رابطه خود را با استفاده از اره عمود بر با راهنمای لیزری به هم زده باشند. چیزی که بسیاری متوجه نمی شوند این است که راهنمای لیزر در واقع ارتقاء مداد نجار سنتی است. این برای علامت گذاری خط و هدایت برش شما است که برای یک برش دقیق عالی است.

6. کاهش ارتعاش

وقتی صحبت از استفاده از اره عمود بر به میان می آید، می خواهید هنگام برش تا حد امکان لرزش کمتری داشته باشید. برش مواد سخت‌تر باعث ایجاد ارتعاشات مداوم می شود که می تواند پس از کار طولانی مدت شما را خسته کند. با این حال، به دنبال ابزاری با ویژگی کاهش لرزش باشید تا بتوانید برای ساعات طولانی از آن استفاده کنید.

قیمت و خرید اره عمود بر توسن

تعدادی ویژگی وجود دارد که باید در یک ابزار اره عمود بر در نظر بگیرید. تا آنجا که ممکن است، شما یک ابزار برشی می خواهید که در استفاده و کاربرد بسیار کارآمد و همه‌کاره باشد. با این حال، شش ویژگی کلیدی ذکر شده در بالا را هنگام خرید اره عمود بر توسن در نظر بگیرید.اره عمود بر توسن را می توانید با قیمت مناسب از ابزار آذری خرید کنید.