مشاهده همه 2 نتیجه

چگونه تراز لیزری مناسب را برای خرید انتخاب کنیم

ما در این بخش به انواع تراز لیزری و اینکه هر کدام چه کاربردی دارند، می پردازیم. ما همچنین چند محصول کلیدی ارائه شده توسط ابزار آذری را که جزء دسته بندی تراز لیزری است را معرفی می کنیم. برای مشاهده قیمت و خرید تراز لیزری به هر کدوم از محصولات سر بزنید.

انتخاب لیزر مناسب می‌تواند سخت باشد. با چنین پیشنهاد گسترده ای، چگونه می‌دانید کدام یک را برای شغل خود انتخاب کنید؟ در این بخش، به معرفی انواع تراز لیزری و اینکه هر کدام برای کدام کاربردها بیشتر استفاده می‌شوند، می‌پردازیم. ما همچنین چند محصول کلیدی ارائه شده توسط ابزار آذری برای هر دسته را بیان خواهیم کرد.

تراز لیزری خطی:

بیایید با رایج ترین تراز لیزری که در یک محل کار یافت می شود، تراز لیزر خطی شروع کنیم. لیزر خطی یک خط روشن افقی یا عمودی دقیق را بر روی سطحی که لیزر در آن نشانه گرفته شده است، پخش می کند. هنگام نصب کابینت، کاشی، سقف در حال اجرا یا برای تسطیح اولیه، از لیزرهای خطی در داخل خانه استفاده کنید. آنها همچنین می توانند در فضای باز هنگام قاب بندی یا نصب عرشه استفاده شوند.

خرید تراز لیزری خطی

دو نوع تراز لیزری خطی وجود دارد، یک تراز لیزری رو به جلو و یک تراز 360. پرتاب رو به جلو دقیقاً همان کاری را انجام می دهد که به نظر می رسد، یک خط را مستقیماً بر روی سطحی که لیزر در آن قرار دارد پخش می کند. به طور مشابه، پرتاب 360 خطی را به صورت 360 درجه در اطراف لیزر پخش می کند. به عنوان مثال، هنگام استفاده از لیزر خطی در یک اتاق، تراز لیزری خطی رو به جلو یک خط را روی یک دیوار به شما ارائه می دهد در حالی که 360 آن خط را روی هر چهار دیوار اتاق پخش می کند.

لیزرهای خطی با پرتو قرمز یا پرتو سبز ارائه می شوند. پرتو سبز با چشم انسان راحت تر دیده می شود زیرا طول موج سبز بزرگتر از قرمز است. رنگ سبز نیز در نور خورشید بیشتر قابل مشاهده است، بنابراین به راحتی می توان بیرون را دید. وقتی صحبت از محدوده دید به میان می آید، به شرایط نور بستگی دارد. در شرایط تاریک و شبه غروب، می توان یک پرتو سبز رنگ را برای بیش از 100 فوت دید. نکته ای که باید در نظر داشت این است که پرتوهای سبز نسبت به لیزرهای پرتو قرمز به باتری بیشتری نیاز دارند.

تراز لیزری نقطه ای:

تراز لیزری نقطه ای با لیزرهای خطی تفاوت دارند زیرا دایره کوچکی از نور را روی سطحی که لیزر شما روی آن متمرکز شده است پخش می کند. آنها برای انتقال نقاط از یک سطح به سطح دیگر در نظر گرفته شده اند. این می تواند برای اطمینان از شاقول بودن تیرچه یا دیوار (عمودی) یا برای اطمینان از شاقول بودن لوله هایی که از طبقه ای به طبقه دیگر حرکت می کنند، باشد. لیزرهای نقطه ای بیشتر برای نصب لوله کشی، کارهای الکتریکی، تهویه مطبوع و برنامه های قاب بندی استفاده می شوند.

قیمت و خرید تراز لیزری نقطه ای

تراز لیزری ترکیبی:

تراز لیزری ترکیبی هم خطوط و هم نقاط را به طور همزمان یا مستقل نشان می دهند. این لیزرها برای حرفه ای هایی که طیف گسترده ای از پروژه ها را انجام می دهند عالی هستند زیرا به کاربر اجازه می دهند بسته به شغل مورد نظر بین خطوط، نقاط یا هر دو جابجا شوند. برق‌کارها و لوله‌کش‌ها این لیزرها را برای کاربردهای بی‌شماری مانند نصب روشنایی، پریزها، سیم‌ها و لوله‌ها بسیار مفید می‌دانند.

قیمت و خرید تراز لیزری دوار

تراز لیزری چرخشی:

تراز لیزری دوار برای شروع تقریباً هر کار ساخت و ساز حرفه ای استفاده می شود. کاربردهای آنها از کار درجه یک (حفاری پی ها)، تا چیدمان و سنگ تراشی متغیر است. لیزرهای دوار شیب و تک شیب هر دو برای ادامه گام مورد نظر در یک منطقه بزرگ استفاده می شوند. گام مورد نظر ممکن است برای یافتن درجه یا هنگام استفاده از خط مرجع سطح باشد. شیب دوگانه به این معنی است که خط در امتداد محور X و Y حرکت می کند. حالت X اغلب برای “راه رفتن” خط در حالت عمودی برای تراز کردن مسیر فلزی استفاده می شود. از Y برای زاویه دادن به خط در حالت افقی برای تعیین شیب یا تنظیم زمین در مسیر ورودی استفاده می شود.

خرید و قیمت تراز لیزری همه جانبه

تراز لیزری آشکارساز خط و دوار:

2 نوع آشکارساز در صنعت ساخت و ساز استفاده می شود: لاین و روتاری. از آنجایی که لیزرهای خطی و لیزرهای چرخشی در طول موج های مختلف کار می کنند، به آشکارسازهای خاصی نیاز دارند. آشکارسازها نیز مختص رنگ هستند. این بدان معناست که لیزر خط قرمز به یک آشکارساز خط قرمز نیاز دارد. هم برای لیزرهای چرخشی و هم برای لیزرهای خطی، آشکارسازها الزامی نیستند، اما زمانی که پرتو دیگر قابل مشاهده نیست، به کار می آیند.

میله های درجه بندی:

میله‌های درجه به همراه تراز لیزری دوار برای حفاری یا تسطیح زمین استفاده می‌شوند. شما باید آشکارساز را روی میله درجه به بالا یا پایین حرکت دهید در حالی که روتاری در حال چرخش است تا زمانی که خط لیزر را شناسایی کنید. هنگامی که آن خط لیزر پیدا شد، سپس “درجه” یا سطح را تعیین کرده اید. برای مثال، اگر به دنبال حفر سوراخی به عمق 3 اینچ هستید، ردیاب را 3 اینچ از میله درجه بالا ببرید. پس از حفاری 3 اینچی و قرار دادن میله درجه در سوراخ، باید صدای بوق را بشنوید و بخوانید که لیزر به آشکارساز برخورد می کند. این تأیید می کند که شما عمق 3 اینچ را حفر کرده اید.

قیمت و خرید تراز لیزری

برای مشاهده قیمت تراز لیزری در مدل های مختلف می توانید بر روی محصول مورد نظر کلیک کنید. همچنین برای خرید تراز لیزری با قیمت مناسب از ابزار آذری می توانید اقدام کنید.