وبلاگ

راهنمای خرید بهترین دریل شارژی

راهنمای خرید دریل شارژی خوب

بهترین دریل شارژی چه خصوصیاتی باید داشته باشد؟ دریل های شارژی از باتری های قابل شارژ استفاده می کنند که به کاربر این امکان را می دهد تا به سرعت بسته باتری را وارد کند و بدون نیاز به سیم برق یک دریل کار کند.
صرف نظر از ویژگی های دریل شارژی، می توان گفت که این یک ابزار برقی انعطاف پذیر است که می تواند در هر مکانی بدون نیاز به هیچ گونه دسترسی به پریز برق مورد استفاده قرار گیرد و تا زمانی که باتری شارژ باشد کار می کند.

کاربرد دریل های شارژی چیست؟

پیچ گوشتی ها معمولا با دریل های شارژی با ویژگی های اضافی جایگزین می شوند. دریل ها که ابزارهای برش گردانی هستند که برای ایجاد سوراخ استفاده می شوند، در ترکیب با این ابزارها استفاده می شوند. دریل های شارژی همچنین می توانند در خلاف جهت عقربه های ساعت با بیت مناسب بچرخند و آنها را هم برای برداشتن و هم برای سوراخ کردن پیچ ها عالی می کند.

راهنمای خرید دریل شارژی

بهترین دریل شارژی ویژگی های دریل برای کار ممکن است بسته به کار مورد نظر شما متفاوت باشد، و آنها در اشکال و اندازه های مختلفی وجود دارند که اندازه آنها به قطر مته اشاره دارد. در زیر برخی از انواع مته ها و موادی که باید برای آنها استفاده شود آورده شده است:

 • دریل های پیچشی فلزی سبک، چوب، پلاستیک، فلز، سرامیک و سنگ تراشی
 • دریل آجر، بتن و سنگ
 • دریل نیزه ای شیشه و سرامیک
 • دریل با نوک پیلوت گلوله – برای چوب
 • دریل کانتر سینک فلزی و چوبی
 • دریل سنگ تراشی، چینی، کاشی/الماس
 • دریل برای چوب – مسطح
 • دریل سوراخ دار چوب و فلز
 • دریل چوبی Forstner
 • دریل مارپیچ چوبی
 • دریل بیل چوبی
 • دریل پلاگین برش چوبی
 • دریل با نوک براد – برای چوب
 • دریل ساخته شده از فولاد پرسرعت (HSS) برای چوب، فلزات سبک، پلاستیک و فایبرگلاس
 • حفاری مواد و فلزات نازک با دریل پله ای
 • دریل فولاد، آهن و کبالت
 • دریل با سیستم محرک شیاردار یا محور محرک شیاردار (SDS) – سنگ، بتن

چگونه بهترین دریل شارژی را انتخاب کنیم

درک بزرگترین ویژگی های دریل شارژی برای استفاده حداکثری از ابزار بسیار مهم است. برای شروع، در اینجا چهار ویژگی وجود دارد که هنگام خرید دریل شارژی جدید باید به آنها توجه کنید.

و در حالی که هر سازنده ابزار انواع مدل‌های دریل شارژی را ارائه می‌کند، ممکن است آنها را به دو دسته طبقه‌بندی کنند: دریل های کم‌هزینه سبک تا متوسط ​​برای افرادی که انجام می‌دهند، و دریل های سنگین با هزینه بالا برای پیمانکاران حرفه‌ای.

چاک، مهم ترین ویژگی بهترین دریل های شارژی

چاک‌های دریل مکانیزم‌های دوکی هستند که دریل یا سایر ابزارهای برش را نگه می‌دارند. آنها در سیستم های کلیددار، بدون کلید و هیبریدی عرضه می شوند که امکان تغییرات سریع مته را فراهم می کند.

چاک کلیددار یا چاک بدون کلید، کدام بهترین است؟

برخی از چاک ها برای چرخاندن آستین نیاز به استفاده از کلید دارند. به این چاک های “کلیدی” می گویند. با این حال، اکثر دریل های دستی از یک چاک بدون کلید استفاده می‌کنند، جایی که آستین یا پوسته با دست سفت می‌شود.

چاک کلید خورده

چاک های کلید دار به گونه ای طراحی شده اند که از یک کلید برای شل کردن یا سفت کردن دسته ابزار استفاده می کنند. هنگامی که لغزش در حین عملیات سنگین مشکل ایجاد می کند، چاک های کلید دار این مزیت را دارند که گشتاور اضافی را به بیت ارائه می کنند. آنها می توانند در جهت عقربه های ساعت یا خلاف جهت عقربه های ساعت بچرخند.

چاک بدون کلید

چاک های بدون کلید برای شل کردن و سفت کردن سریع ابزار روی یقه چاک مته، چه به صورت دستی و چه در هنگام اعمال گشتاور، طراحی شده اند. ممکن است با چرخاندن یقه چاک در خلاف جهت عقربه های ساعت، ابزار شل شود. چاک های موجود در مته های چند منظوره خانگی، چاک های مته بدون کلید برای تجهیزات حفاری قابل حمل هستند. معمولا از آستین های فلزی یا پلاستیکی استفاده می شود. این چاک ها را می توان برای حفاری در جهت دیگر نیز ساخت.

از آنجایی که چاک با بدنه مته تعبیه شده است، چاک های مته بدون کلید با ساقه های یکپارچه اغلب بادوام تر هستند. این چاک ها معمولا در ماشین آلات صنعتی دیده می شوند.

چاک های مته هیبریدی

هر دو روش کلیددار و بدون کلید در چاک های دریل هیبریدی موجود است. بخش بدون کلید به طور خودکار سفت می شود، در حالی که بخش کلیددار روی چاک برای افزایش گرفتن و پشتیبانی از گشتاور تنظیم می شود.

اندازه چاک در دریل شارژی

اندازه چاکی که انتخاب می کنید یکی از حیاتی ترین تصمیماتی است که می گیرید. این ممکن است تأثیر قابل توجهی بر توانایی شما در استفاده از دریل داشته باشد.

حداکثر اندازه بیتی که ممکن است در دریل وارد شود با اندازه چاک تعیین می شود. به طور کلی، هرچه چاک بزرگتر باشد، بیتی که می توان از آن استفاده کرد بزرگتر است. اندازه چاک مورد نیاز اغلب با عملکردی که برای آن استفاده می شود تعیین می شود. اندازه های 1/4 اینچی، 3/8 اینچی و 1/2 اینچی رایج ترین اندازه ها هستند.

هنگامی که به دنبال دریل ایده آل هستید، اندازه چاک یک فاکتور بسیار مهم است که باید در نظر بگیرید. بیایید نگاهی به مواردی بیندازیم که برای ساده‌تر کردن این کار باید به آنها فکر کنید.

راهنمای خرید بهترین دریل شارژی

ویژگی تنظیم کلاچ دریل شارژی

اعداد روی درایور میزان گشتاوری را که دریل روی یک بست (معمولاً یک پیچ) اعمال می‌کند، نشان می‌دهد و پس از رسیدن به تنظیم گشتاور، مته چرخاندن/حرکت بست را متوقف می‌کند. اعداد کاملا استاندارد هستند و همه آنها به یک شکل عمل می کنند. به طور معمول، یک دریل با تنظیم “1” شروع می شود و تا حداکثر مقداری که آن دریل خاص می تواند انجام دهد پیشرفت می کند.

با استفاده از این ویژگی بر روی یک دریل شارژی می توانید میزان عمق راندن بست را در یک مورد تنظیم کنید. وقتی در داخل خانه کار می کنید، این کار مفید است. هنگام کار با دریل شارژی روی دیوار خشک، استفاده از تنظیمات گشتاور کم بسیار مهم است تا از بین نرود. این ویژگی‌های دریل شارژی همچنین نصب سخت‌افزار ظریف و زینتی را بدون آسیب رساندن به استفاده بیش از حد آسان‌تر می‌کند.

نرخ تاثیر (IPM) در دریل شارژی

سرعت ضربه، که به عنوان نرخ ضربه نیز شناخته می‌شود، برحسب ضربه در دقیقه اندازه‌گیری می‌شود و بر میزان سرعت و کارآمدی دریل که می‌تواند سوراخ‌هایی را در مواد سخت ایجاد کند، تأثیر می‌گذارد. نرخ ضربه با دریل های سیمی بیشتر است.

از آنجایی که این ابزار برقی برای فشار دادن یک پیچ و سفت کردن یا باز کردن آن به تماس زیادی نیاز دارد، IPM، مانند RPM، باید به اندازه کافی بالا باشد. اگر ابزار تاثیر IPM بالا در بودجه شما نیست، دستگاهی را جستجو کنید که ترکیب خوبی از گشتاور، RPM و IPM داشته باشد.

اگر دو مورد اول (RPM و گشتاور) عالی باشند، نهایی (IPM) ممکن است کمی آسیب ببیند. IPM بزرگتر نشان‌دهنده تماس بیشتر بین ابزار و هدف مورد نظر است و تماس بیشتر نشان‌دهنده این است که پیچ یا مهره مورد نظر به طور ایمن در جای خود باقی می‌ماند.

درک اینکه چرا این جنبه از ابزار نیز حیاتی است، ساده است. وقتی این را با گشتاور بالا و دور در دقیقه ترکیب می‌کنید، یک آچار ضربه‌ای تقریباً عالی خواهید داشت.

دریل خوب چی بخریم

ویژگی های ارگونومیک دریل شارژی

ابزارهایی با وزن سبک‌تر تولید شده‌اند که بخشی از آن به لطف استفاده از مواد سبک‌تر است. از آنجایی که پلی‌آمیدهای تقویت‌کننده فایبرگلاس از فلز قوی‌تر و سبک‌تر هستند، محبوبیت فزاینده‌ای پیدا می‌کنند. به دلیل دوام و وزن سبک آن، انتظار می‌رود که مشخص‌کننده‌های ابزار محفظه‌های ابزار منیزیم بیشتری ببینند. با این وجود، بهبودهای حاصل از اصلاحات در مصالح خانه ممکن است به نادری رسیده باشد.

در عوض، بسیاری از تولیدکنندگان برای سبک‌تر کردن ابزارها، به پیشرفت‌های فناوری تکیه می‌کنند. کلاچ های الکترونیکی که فضای کمتری را اشغال می کنند و از مواد سبک تری نسبت به کلاچ های مکانیکی تشکیل شده اند، ممکن است در ماشین های جدیدتر استفاده شوند.

ویژگی مقاومت در برابر آب دریل شارژی

در بازار ابزارهای برقی، دریل های شارژی ضد آب برای کارگران یا قایقرانانی که می خواهند دریل های برقی قابل حمل را برای عملیات در موقعیت های مرطوب می خواهند ساخته شود. این ابزارهای ضد آب می توانند در آب نمک، شیرین یا کلر شده عمیق حفاری کنند. مته ضد آب برای ساخت و تعمیر بالابرهای اسکله و قایق، کار در و اطراف استخرها و آکواریوم ها، تعمیر و نگهداری قایق و قایق بادبانی و نصب تجهیزات آبزی پروری و علمی در محیط دریایی ایده آل است.

با این حال، برخی از باتری ها و ابزارهای برقی وجود دارند که کمی ضد آب هستند، اما هرگز نباید آنها را غوطه ور در آب کرد یا در معرض باران قرار داد. همچنین تولیدکنندگانی وجود دارند که شارژرهای باتری ابزار ضد آب تولید می کنند که می توانند با خیال راحت در خارج از منزل یا توسط تفنگداران دریایی استفاده شوند. آنها مسکن مقاوم در برابر گرد و غبار را ارائه می دهند که کاملاً مهر و موم شده، ضد آب و دارای گواهی IP67 است.

روشنایی LED

برای کار در مناطق با نور کم، اکثر درایورهای دریل شارژی دارای یک یا چند چراغ LED داخلی هستند (مانند زیر پله ها، کمدها و غیره).

تعداد چراغ‌های LED و محل قرارگیری آن‌ها روی درایور ویژگی‌های دریل شارژی توسط سازنده و مدل تعیین می‌شود. در پیچ‌گردان‌های شارژی، معمولاً یک چراغ LED 5 میلی‌متری معمولاً در زیر چاک وجود دارد تا نقطه‌ای را که می‌خواهید در محل کار با نور ضعیف کار کنید، روشن کند.

آنچه باید قبل از خرید بهترین دریل شارژی بدانید

عمر باتری طولانی

ویژگی تحرک دریل های شارژی یکی از مزایای کلیدی آنها است. برای استفاده از ویژگی های دریل شارژی، نیازی به اتصال آنها به پریز برق ندارید.

به دلیل قابلیت شارژ مجدد، دریل های شارژی با باتری های لیتیوم یون (Li-ion) انتخاب خوبی هستند. در مقایسه با بسته های برق نیکل-کادمیم (NiCd)، سلول های Li-ion می توانند چرخه شارژ طولانی تری را تحمل کنند. باتری‌های لیتیوم یونی نیز سبک‌تر از باتری‌های NiCd هستند که به کاهش وزن دستگاه کمک می‌کند.

با این حال، این امکان خرید باتری های NiCd را رد نمی کند. اگرچه بسته‌های برق NiCd حجیم‌تر از بسته‌های برق لیتیوم یونی هستند، اما عمر باتری بیشتری نسبت به سایر جایگزین‌های برق بی‌سیم دارند. قبل از انتخاب بسته باتری برای دریل بی سیم بعدی خود، نیازهای خود را در نظر بگیرید.

وزن و گرفتن راحت

برخی از کارهای تعمیرات ممکن است نیاز به استفاده منظم از دریل ها داشته باشد. در نتیجه، اگر مدلی بخرید که در دست گرفتن آسان باشد، سودمند خواهد بود.

گرفتن خوب کنترل ابزار را آسان تر می کند. در غیر این صورت، پس از چند بار استفاده، می توانید ناله کنید که چقدر دستتان خسته شده است. هنگامی که به یک فروشگاه ابزار فروشی می روید، با نگه داشتن آن در دست، چسبندگی دستگاه را آزمایش کنید. مته را بالای سر خود نگه دارید؛ اگر بعد از چند ثانیه بازوهای شما خسته شوند، ابزار بیش از حد سنگین است.

اگر به صورت آنلاین خرید می کنید، حتماً توضیحات محصول را بخوانید و مشخصات وزن را جستجو کنید. نظرات کاربران همچنین ممکن است در انجمن های آنلاین و گروه های رسانه های اجتماعی یافت شود. سپس، در مورد تجربیات افراد در مورد یک مته شارژی خاص پرس و جو کنید و ببینید که آیا آنها از نظر راحتی یا وزن با آن مشکلی داشته اند یا خیر.

پیوست های متعدد

بسیاری از مته های شارژی اکنون عملکرد بیشتری نسبت به قبل دارند. سوراخ کردن و بستن پیچ و مهره به سطوح اکنون با نسخه های جدید امکان پذیر است.

سعی کنید دریل های شارژی را خریداری کنید که از قبل دارای انواع لوازم جانبی مته هستند. هنگام ساختن چیزهایی مانند میز کار ، از این لوازم جانبی استفاده کنید.

خرید دریل هایی را در نظر بگیرید که دارای لوازم جانبی مانند:

 • چوب اضافی را با سوهان های چرخشی آسیاب می کنند.
 • با استفاده از تکه های لولای خود محور، سوراخ ها را به درستی دریل کنید.
 • بیت های دیوار خشک برای وارد کردن پیچ ها به دیوار خشک استفاده می شود.
 • بیت های شش گوش برای ایمن کردن وسایل با استفاده از پیچ استفاده می شوند.

ویژگی های تکنولوژی دریل شارژی

وقتی صحبت از ویژگی‌های تکنولوژیکی دریل شارژی می‌شود، گزینه‌های مختلفی برای انتخاب وجود دارد، از باتری‌های لیتیوم یونی گرفته تا موتورهای بدون جاروبک. نوع و مشخصات باتری و موتور را با نیاز خود مطابقت دهید.

باطری برای دریل شارژی خوب

بهترین دریل شارژی ویژگی های باتری

باتری چیزی است که به ابزارهای بی سیم اجازه عملکرد می دهد، انتخاب نوع فناوری باتری که ابزار استفاده می کند تقریباً به اندازه انتخاب خود ابزار بسیار مهم است. هنگامی که نوبت به انتخاب یک ابزار برقی بی سیم می رسد، می خواهید مطمئن شوید که ابزار مناسب برای کاربرد مورد نظر را انتخاب کرده اید.

یکی از مهم ترین ویژگی ها و مشخصاتی که باید در مورد آن فکر کنید، نوع باتری است که استفاده می کنید. نیکل-کادیوم (NiCD)، نیکل-فلز هیدرید (NiMH) و لیتیوم-یون سه نوع باتری اصلی مورد استفاده در ابزارهای برقی بی سیم (Li-ion) هستند.

عمر طولانی باتری تنها یکی از ویژگی های متعددی است که مته های بی سیم و سایر ابزارهای برقی را که به طور فزاینده ای محبوب می شوند، تحسین می کند. در نتیجه، تغییر دیگری در صنعت ابزارهای برقی در حال انجام است، با باتری های لیتیوم یونی که جایگزین نیکل-کادمیم یک باتری لیتیوم یونی کوچکتر و سبکتر از مدل قبلی خود است و خود تخلیه نمی شود، بنابراین می توان آن را برای ماه ها بدون از دست دادن شارژ نگه داشت.

باتری‌های لیتیوم یونی نسبت به انواع دیگر باتری‌ها، چگالی انرژی یا وات ساعت در واحد حجم بالاتری دارند که باعث کارآمدتر شدن آنها می‌شود. این به باتری اجازه می دهد تا جریان بیشتری بکشد و برای مدت زمان طولانی تری نسبت به باتری نیکل-Cd کار کند.

باتری معمولی لیتیوم یونی 12 ماه دوام می آورد، اما باتری NiCd فقط چند ماه دوام می آورد. صدها باتری لیتیوم یونی در بازار وجود دارد که همگی با ولتاژها و ظرفیت های متمایز هستند. به خاطر داشته باشید که سایر ویژگی‌هایی که بر عمر و زمان کارکرد باتری تأثیر می‌گذارند، معمولاً هنگام انتخاب خریداران باتری ابزار برقی (البته جدای از قیمت) ملاحظات تعیین‌کننده هستند، بنابراین بسیاری از کیفیت‌هایی که در اینجا ذکر شده است، تأثیری بر آن دارند. باتری چقدر دوام می آورد.

کارکرد ابزارهای برقی بی سیم؛ از باتری های سازنده اصلی استفاده کنید

هنگامی که یک باتری با شارژر سازنده شارژ می شود، ممکن است بیش از حد گرم شود، عمر آن کوتاه شود یا شاید به طور کامل از کار بیفتد. علاوه بر این، اگر خطر خرابی یا عملکرد و عمر پایین‌تر کافی نباشد، استفاده از باتری‌های خاموش دارای اشکالات بیشتری است. برای شروع، باتری، ابزار و شارژر دیگر توسط UL یا CSA مجاز نیستند. هر ابزاری تحت آزمایش های دقیق قرار می گیرد که شامل تست باتری از سازنده اصلی است.

باتری ها معمولاً استانداردهای یکسانی ندارند، که می تواند منجر به آتش سوزی، آسیب اموال و آسیب انسانی شود. هنگامی که از باتری خاموش بر روی یک ابزار یا شارژر استفاده می کنید، خطر ابطال گارانتی ابزار یا شارژر را دارید.

موتورهای DC بدون جاروبک در مقابل برس دار:

موتورهای براش و موتورهای براشلس دو نوع رایج موتورهای DC (یا موتورهای BLDC) هستند. موتورهای برس دار DC همانطور که از نامشان پیداست دارای برس هایی هستند که برای جابجایی موتور و چرخش آن استفاده می شود. کنترل الکترونیکی جایگزین تابع کموتاسیون مکانیکی در موتورهای براشلس می شود.

یک موتور DC بدون جاروبک یا بدون جاروبک ممکن است در کاربردهای متعددی مورد استفاده قرار گیرد. آنها از نظر جاذبه و دافعه بر روی همان اصول سیم پیچ و آهنرباهای دائمی کار می کنند. هر دو مزایا و معایبی دارند که ممکن است باعث شود بسته به نیاز برنامه شما یکی را بر دیگری ترجیح دهید.

فناوری براشلس

اگر قصد دارید بیشتر از تعمیرات عجیب و غریب خانه را انجام دهید، ممکن است بخواهید سرمایه گذاری در یک دریل شارژی را در نظر بگیرید. در نتیجه، تهیه یک ابزار برقی که بتواند بسیاری از فعالیت‌های حفاری یا پیچ‌کاری را در یک روز انجام دهد بسیار مهم است.

بنابراین، ویژگی براشلس را در مته های شارژی جستجو کنید. موتورهای دریل بدون جاروبک به ابزارها اجازه می دهد تا به طور خودکار با کار در دست تنظیم شوند. در نتیجه اگر دریل روی سطح محکمی استفاده شود، موتور قدرت کافی برای اتمام کار را فراهم می کند. به طور مشابه، اگر از ابزار برای سفت کردن پیچ‌ها در سطوح نازک استفاده می‌کنید، موتور آنقدر انرژی باتری مصرف نمی‌کند.

در نتیجه، موتورهای براشلس نسبت به موتورهای برس دار انرژی کارآمدتری دارند. علاوه بر این، دریل هایی که از فناوری‌های براشلس استفاده می‌کنند، دارای چرخ دنده‌ها و اجزایی هستند که با یکدیگر ساییده نمی‌شوند. سنگ زنی کمتر به معنی اصطکاک کمتر بین قطعات است که احتمال خرابی سخت افزاری ناشی از سنگ زنی بی نیاز دنده را در این مورد کاهش می دهد.

با این حال، خرید دریل های شارژی با موتورهای براشلس یک نقطه ضعف دارد: هزینه. دریل های بدون برس احتمالاً گران تر از مته های برس دار هستند. با این حال، اگر تجهیزات قوی می خواهید که برای مدت طولانی دوام بیاورد، هزینه اضافی صرف شده برای این مته ها ارزشش را دارد.

راهنمای خرید دریل شارژی خوب

موارد ضروری:  بهترین دریل های شارژی

 • مته های چوب برای سوراخ کردن مواد نرم مانند چوب استفاده می شود. برای اکثر کاربردها، مجموعه ای از بیت ها از 3 تا 12 میلی متر کافی است. تکه های تخت یا بیل و مته های دریل دو نوع متداول خراطی هستند.
 • دریل برای فلزکاری برای سوراخ کردن فلز استفاده می شود. آنها دارای یک عملیات سطحی خاص و نوک های مخروطی در زوایای دقیق هستند. مجموعه ای از قطعات فلزی در قطرهای 3 تا 10 میلی متر برای اکثر کاربران کافی است.
 • دریل های بتن به طور خاص برای حفاری سنگ، بتن و سایر مواد طراحی شده اند. آنها معمولاً با کاربید تنگستن پوشانده می شوند. برای اکثر کاربردها، مجموعه ای از دریل های بتن در محدوده 5 تا 12 میلی متر کافی است.
 • ابزارهای تکمیلی مانند فایل‌های حفره‌زدایی، بیت‌های فورستنر، فایل‌های چرخشی و راسپ‌ها را می‌توان بر روی انواع مواد استفاده کرد.

بهترین دریل شارژی برند رونیکس را می توانید از لینک های زیر خرید کنید:

دریل شارژی چکشی رونیکس 8018

دریل شارژی رونیکس 8012

دریل شارژی رونیکس 8012c

دریل شارژی رونیکس 8014

دریل شارژی رونیکس 8612

دریل شارژی رونیکس 8614

دریل شارژی رونیکس 8618

سوالات متداول – بهترین دریل شارژی

هدف از دریل ترکیبی چیست؟

از دریل های ترکیبی بیشتر برای سوراخ کردن چوب و فلز استفاده می شود. از عملکرد چکشی آن نیز می توان برای به حرکت درآوردن پیچ ها و حتی سوراخ کردن سوراخ در بتن و سنگ تراشی استفاده کرد.

ولتاژ بهینه ویژگی های دریل شارژی چیست؟

به طور کلی، سه گزینه در دسترس شماست: برای شروع، 12 ولت برای فعالیت های خانگی متوسط ​​و پروژه ها ایده آل است. چاک این دریل ها 3/8 اینچی است. دوم، 18 تا 20 ولت – این ولتاژی است که برای پروژه‌های بزرگ مانند ساختمان عرشه یا بازسازی در مقیاس بزرگ به آن نیاز دارید. یک چاک 1/2 اینچی به همراه این مته ها موجود است. در نهایت ولتاژ 28 ولت و بالاتر برای پیمانکاران ماهر به ویژه در پروژه های حفاری بتن بهینه است.

تعریف زمان شارژ سریع در دریل شارژی چیست؟

زمان شارژ درایورهای مختلف دریل شارژی بسیار متفاوت است. مدت زمان شارژ ممکن است بین 15 دقیقه تا پنج ساعت باشد. یک دریل شارژی 18 ولت LT در بازار وجود دارد که با یک شارژر هوشمند برای شارژ سریع عرضه می شود که شارژ کامل باتری بین 15 تا 60 دقیقه طول می کشد.

نتیجه – انتخاب بهترین دریل شارژی

هنگام خرید ابزار جدید، این ویژگی های بهترین دریل شارژی را در نظر داشته باشید. سرعت متغیر حفاری، توان خروجی عالی و شارژ هوشمند همه چیزهایی هستند که باید به آنها فکر کنید.
دریل شارژی یک قطعه ضروری از تجهیزات برای هر ساخت و ساز حرفه ای یا تعمیرات است. شما به ماشینی با قدرت و گشتاور زیاد، و همچنین یک بسته باتری با انرژی زیاد و ویژگی‌های مفید مانند تنظیم سرعت و چرخ دنده‌های زیاد، نیاز دارید تا بتوانید پیچ‌ها را روی مواد مختلف سوراخ کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *